OBLICZONE KOSZTY:
1. PRAD
Zuzycie laczne: 31859 - 31659 = 200 kWh (na fakturze tez 200 kWh)
Zuzycie:
Sasiad: 11119 - 10994 = 125
My: 9252 - 9181 = 71
Koszty stale:
3.98 + 6.00 + 4.57 + 3.15 + 0.40 = 22.26 zl (brutto)
22.26 zl / 2 = 11.13 zl na mieszkanie
Koszty zmienne:
Sasiad: 125 kWh * 0.53 zl = 66.1 zl
My: 71 kWh * 0.53 zl = 37.54 zl
Brakujace 4 kWh:
2.12 zl / 2 = 1.06 zl na mieszkanie
2. GAZ
Zuzycie laczne: 5237 - 5101 = 136 m3 (na fakturze tez: 136 m3)
Koszty stale:
10.66 + 10.96 = 21.62 zl
21.62 zl / 2 = 10.81 zl na mieszkanie
Koszty zmienne:
Ciepla woda:
Zuzycie:
Sasiad: 302.223 - 301.562 = 0.661
My: 252.568 - 248.755 = 3.813
Koszt:
Sasiad: 0.661 m3 * 10 zl = 6.61 zl
My: 3.813 m3 * 10 zl = 38.13 zl
Ogrzewanie:
Zuzycie:
Sasiad: 114 + 275 + 269 = 658, wiec zuzycie wynosi: 658 - 357 = 301
My: 104 + 24 + 0 = 128, wiec zuzycie wynosi: 128 - 61 = 67
Koszt:
Sasiad: 301 jednostek * 0.6 zl = 180.62 zl
My: 67 jednostek * 0.6 zl = 40.21 zl
RAZEM DO ZAPLATY:
Sasiad: 276.33 zl My: 138.88 zl