OBLICZONE KOSZTY:
1. PRAD
Zuzycie laczne: 32238 - 31859 = 379 kWh (na fakturze tez 379 kWh)
Zuzycie:
Sasiad: 11376 - 11119 = 257
My: 9363 - 9252 = 111
Koszty stale:
7.96 + 12.00 + 8.94 + 13.00 + 0.80 = 52.52 zl (brutto)
52.52 zl / 2 = 26.26 zl na mieszkanie
Koszty zmienne:
Sasiad: 257 kWh * 0.53 zl = 136.6 zl
My: 111 kWh * 0.53 zl = 59 zl
Brakujace 11 kWh:
5.85 zl / 2 = 2.92 zl na mieszkanie
2. GAZ
Zuzycie laczne: 5544 - 5237 = 307 m3 (na fakturze tez: 307 m3)
Koszty stale:
21.32 + 21.92 = 43.24 zl
43.24 zl / 2 = 21.62 zl na mieszkanie
Koszty zmienne:
Ciepla woda:
Zuzycie:
Sasiad: 303.165 - 302.223 = 0.942
My: 258.140 - 252.568 = 5.572
Koszt:
Sasiad: 0.942 m3 * 10 zl = 9.42 zl
My: 5.572 m3 * 10 zl = 55.72 zl
Ogrzewanie:
Zuzycie:
Sasiad: 258 + 592 + 544 = 1394, wiec zuzycie wynosi: 1394 - 658 = 736
My: 247 + 54 + 0 = 301, wiec zuzycie wynosi: 301 - 128 = 173
Koszt:
Sasiad: 736 jednostek * 0.59 zl = 430.78 zl
My: 173 jednostek * 0.59 zl = 101.26 zl
RAZEM DO ZAPLATY:
Sasiad: 627.6 zl My: 266.78 zl