OBLICZONE KOSZTY:
1. PRAD
Zuzycie laczne: 32461 - 32238 = 223 kWh (na fakturze tez 223 kWh)
Zuzycie:
Sasiad: 11525 - 11376 = 149
My: 9432 - 9363 = 69
Koszty stale:
3.98 + 6.00 + 4.47 + 6.50 + 0.40 = 26.26 zl (brutto)
26.26 zl / 2 = 13.13 zl na mieszkanie
Koszty zmienne:
Sasiad: 149 kWh * 0.53 zl = 79.28 zl
My: 69 kWh * 0.53 zl = 36.72 zl
Brakujace 5 kWh:
2.66 zl / 2 = 1.33 zl na mieszkanie
2. GAZ
Zuzycie laczne: 5650 - 5544 = 106 m3 (na fakturze tez: 106 m3)
Koszty stale:
10.66 + 10.96 = 21.62 zl
21.62 zl / 2 = 10.81 zl na mieszkanie
Koszty zmienne:
Ciepla woda:
Zuzycie:
Sasiad: 303.773 - 303.165 = 0.608
My: 261.816 - 258.140 = 3.676
Koszt:
Sasiad: 0.608 m3 * 10 zl = 6.08 zl
My: 3.676 m3 * 10 zl = 36.76 zl
Ogrzewanie:
Zuzycie:
Sasiad: 288 + 695 + 646 = 1629, wiec zuzycie wynosi: 1629 - 1394 = 235
My: 276 + 61 + 0 = 337, wiec zuzycie wynosi: 337 - 301 = 36
Koszt:
Sasiad: 235 jednostek * 0.57 zl = 134.83 zl
My: 36 jednostek * 0.57 zl = 20.65 zl
RAZEM DO ZAPLATY:
Sasiad: 245.46 zl My: 119.4 zl